Hotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza
 
ADRESA Hotel Carlsbad Plaza
Mariánskolázeňská 23
Karlovy Vary 36001
Česká Republika
Hotel-Karlovy-Vary-Carlsbad-Plaza@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Carlsbad Plaza ubytování Karlovy Vary Aktuální počasí skoro zataženo
Hotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - Služba na recepci je 24 hodinHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - K hotelu přísluší parkovištěHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - disponuje restauracíHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - disponuje vinárnouHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza -  kadeřnictví - holičství Hotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza -  je k dispozici připojení na internetHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - disponuje kavárnouHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - přijímá kreditní karty VISAHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - přijímá kreditní karty JCBHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - krytý bazén v hotelu.Hotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Karlovy Vary Carlsbad Plaza - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

***** Hotel Carlsbad Plaza / Karlovy Vary

Hotel Carlsbad Plazza je pětihvězdičkový Spa & Wellness hotel v Karlových Varech, který byl otevřen v prosinci roku 2005. Hotel Carlsbad Plaza se nachází v klidném prostředí lázeňské zóny, v centru Karlových Varů. Naleznete zde vše, co očekáváte od luxusního a špičkového mezinárodního hotelu.

Hotel Carlsbad Plazza v Karlových Varech ubytování
Hotel Carlsbad Plazza je tvořený dvěma částmi, 4-hvězdičkovou First Class a 5-hvězdičkovou Luxury Class. Celkem je k dispozici 160 pokojů, které jsou vybaveny nádherným stylovým italským nábytkem. Všechny pokoje a apartmány hotelu Carlsbad Plazza jsou navrženy ve stylu 19. století. Naleznete zde vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, připojení k internetu, klimatizaci, trezor a minibar. Pokoje a apartmány pro náročnější hosty mají také kuchyňský kout či vlastní saunu a vířivou vanu. Všem hostům hotelu je zde dálek dispozici Wellnessland s několika druhy bazénů, saun a whirlpoolem, fitness centrum, casino, DVD půjčovna, půjčovna jízdních kol, prádelna, květinový servis a business centrum.

Hotel Carlsbad Plazza ubytování v Karlových Varech gastronomie
Karlovarský hotel Carlsbad Plazza má bohaté gastronomické zázemí, díky kterému zde rozhodně o hladu nebudete. Na výběr máte francouzskou restauraci La Bohéme, asijskou restauraci Sweet Orient a Buffet Sorrento Grand s širokou nabídkou pochoutek české i mezinárodní kuchyně. Alkoholické i nealkoholické nápoje si zde pak můžete vychutnat v některém ze 3 barů či v Bon Soir Café.

Ubytování v Karlových Varech hotel Carlsbad Plazza konference
Pro uspořádání menších meetingů, školení, ale i rautů nebo oslav jsou tu pro Vás salónky Churchill (42 míst), Masaryk (30 míst) a Kennedy (24 míst) s možností vzájemného propojení, včetně propojení s nočním barem Old Times. Jestliže se naopak poohlížíte po komornější atmosféře pro schůzku s obchodním partnerem, pak využijte historických prostor salónku Atatürk (10 míst).

Ubytování v Carlsbad Plazza v Karlových Varech město
Karlovy Vary, město léčivých pramenů, bohaté historie, překrásné architektury a přírody. Toto světoznámé lázeňské město leží v údolí řeky Teplá, na jejím soutoku s řekou Ohří. Město bylo založeno roku 1350 českým králem a římským císařem Karlem IV. Rozvoj města byl vždy spjat s léčivými účinky místních léčivých pramenů. Začátkem 19. století, zásluhou lékaře Václava Payera z Lokte, je voda karlovarských pramenů užívána také k pitným kůrám. Dnešní lázeňská péče zahrnuje pití minerální vody, klasické lázeňské procedury a moderní fyzioterapii.